OK
Asortyment Wełniany
0.00 PLN Zobacz koszyk

menu

Aby mieć błogi i spokojny sen musisz wiedzieć że ważne jest to na czym jak i pod czym śpisz gdyż zdrowy sen jest podstawą dobrego samopoczucia fizycznego jak i psychicznego z kolei podstawą dobrego snu jest odpowiednio dobrany komplet pościeli wełnianej dzięki czemu masz pewność że sen będzie przyjemny i błogi. Pościel wełniana Camel Kaszmir Alpaka Merynos jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także niezwykle ciepła, delikatna i przyjemna w dotyku a zarazem jest bardzo trwała. 

Stworzyliśmy sporo interesujących kolekcji pościeli wełnianych specjalnie dla naszych klientów jak i znawców wełen dzięki czemu mamy nadzieję że kolekcje te znajdą wielu zwolenników zdrowego a zarazem naturalnego wypoczynku.

Pościele wełniane należą do najdroższych a jednocześnie najbardziej cenionych rodzajów pościeli ze względu na niesamowite właściwości antyreumatyczne jak i antyalergiczne są ciepłe puszyste miłe w dotyku prozdrowotne. Zalety pościeli wełnianej naprawdę trudno przecenić.

Nasze kołdry wełniane wykonane są z dwóch warstw wysokiej jakości wełny starannie wykończonych usztywniającą lamówką. Kołdry wełniane a zarazem ich wełna Camel Kaszmir Alpaka Merynos utrzymuję stałą temperaturę ciała posiada znakomite właściwości antyreumatyczne znakomicie wpływają na krążenie przy czym jest antyalergiczna nie podrażnia skóry. Właściwości ujemnej jonizacji w wełnie zobojętniają jony dodatnie które niejednokrotnie przyczyniają się do rozstrojenia i zakłócenia systemu nerwowego człowieka czego następstwem jest nieraz spadek odporności organizmu zmęczenie ból głowy ból mięśni.Wyroby wełniane posiadają leczniczą lanolinę która nawilża łagodzi i zmiękcza podrażnienia naskórka chroniąc włos przed zabrudzeniem przy czym odpycha kurz i wilgoć na zewnątrz dzięki czemu roztocza nie mają żadnych szans przeżycia co sprawia że wyroby wełniane są zdrowe estetyczne a co najważniejsze naturalne. Nasze kołdry wełniane są bardzo trwałe posiadają wysoką zdolność zatrzymywania ciepła doskonale chroniąc nas również i przed zimnem dzięki czemu można z nich korzystać przez cały rok.

Nasze koce wełniane posiadają niesamowicie wysoką zdolność zatrzymywania ciepła przy czym doskonale chronią przed zimnem a ich wysoka przepuszczalność powietrza pozwala skórze swobodnie oddychać. Koc wełniany Alpaka Camel Kaszmir Merynos zalecany jest w szczególności przy schorzeniach układu oddechowego i krążenia. Posiada znakomite właściwości antyalergiczne jest delikatny miły w dotyku ciepły puszysty ale przede wszystkim są gęsto tkany dzięki czemu sprawdzą się u największych zmarzluchów sprawdzą się w codziennym użytkowaniu jak i rehabilitacji jako wyrób medyczny i rehabilitacyjny.

Podkłady wełniane są nie tylko miłe i przyjemne w dotyku ale i bardzo trwałe. Posiadają znakomite właściwości antyalergiczne są delikatne miłe w dotyku ciepłe puszyste ale przede wszystkim są gęsto tkane dzięki czemu sprawdzą się u największych zmarzluchów sprawdzą się w codziennym użytkowaniu jak i rehabilitacji jako wyrób medyczny i rehabilitacyjny.

Nasz podkład wełniany nie kumuluję kurzu i potu dzięki naturalnemu woskowi tzw lanolinie eliminuje warunki rozwoju roztoczy. Podkład wełniany zaleca się w szczególności przy schorzeniach układu oddechowego, krążenia oraz zmian reumatycznych.

Podkłady wełniane tak zwane prześcieradła wykonuje się z czterech różnych wełen Alpaka Camel Kaszmir Merynos zawsze są jednostronnie wełniane z drugiej strony jest obszycie bawełniane a na rogach są 4 gumki służące do zaczepienia o materac warunek trzeba zawsze zmierzyć szerokość swojego materaca tak aby dobrać odpowiedni podkład wełniany gdyż nie może on wystawać tak aby gumki spełniały swoją funkcję podkład ma mieć tę samą szerokość co materac na którym będziemy go układali i zaczepiali gumkami.

Materace wełniane Camel Merynos Alpaka Kaszmir są nie tylko miłe i przyjemne w dotyku ale i bardzo trwałe. Posiadają znakomite właściwości antyalergiczne są delikatne miłe w dotyku ciepłe puszyste ale przede wszystkim są solidnie wykonane z najlepszej jakościowo wełny w środku są specjalnie wypełnione włókniną w przypadku tego materaca są 3 warstwy włókniny materac jest dwustronnie wełniany grubość materaca 2-3cm znakomicie wyrównuje nierówności podłoża idealny na stare kanapy wersalki na rogach materaca 4 gumki służące do zaczepienia.

Materac wełniany zaleca się w szczególności przy schorzeniach układu oddechowego, krążenia oraz zmian reumatycznych jak i w celu zmiękczenia nacisku żle dobranego materaca wcześniej kupionego w szczególności zbyt twardego lub zbyt miękkiego w zależności od wkładu materaca wełnianego.

Materace wełniane tak zwane materace nawierzchniowe wykonuje się z czterech różnych wełen Alpaka Camel Kaszmir Merynos mogą być jednostronnie wełniane przy czym  z drugiej strony jest obszycie bawełniane w przypadku dwustronnie wełnianych wełna z obu stron a na rogach są 4 gumki służące do zaczepienia o materac warunek trzeba zawsze zmierzyć szerokość swojego materaca tak aby dobrać odpowiedni materac wełniany gdyż nie może on wystawać tak aby gumki spełniały swoją funkcję materac ma mieć tę samą szerokość co materac na którym będziemy go układali i zaczepiali gumkami.

Poduszki wełniane idealne i niezbędne zarówno do wypoczynku jak i relaksu wypełnione antyalergicznym włóknem silikonowym o wysokiej sprężystości na około poduszki zamki które umożliwią szybkie zdjęcie pokrowca w celu ewentualnego prania.

Pas wełniany idealny na miejsca gdzie doskwiera nam w największym stopniu ból zwłaszcza mięśni jak i stawów gdyż bardzo skutecznie wygrzewa obolałe miejsca.

Pasy wełniane zalecane są w szczególności przy dolegliwościach narządu ruchu zaburzeniach termoregulacji zwłaszcza sprawach krążeniowych jak i w reumatyzmie.

Wałki wełniane zaleca się do prawidłowego podparcia głowy idealny podczas oglądania telewizji czytania książki bądż drzemki przy czym w szczególności zaleca się go przy dolegliwościach narządu ruchu zaburzeniach termoregulacji zwłaszcza sprawach krążeniowych jak i w reumatyzmie.

Woolshop specjalizuje się w sprzedaży wyrobów wełnianych z jakościowo najlepszych wełen

gwarantujemy że nasze produkty wełniane są bardzo wysokiej jakości staranność precyzja i fachowe doradztwo które oferujemy da państwu gwarancję iż wyroby wełniane będą ukojeniem po cięzkiej pracy i cieżkim dniu a zdrowotne walory wełny przyczynią się do ogónej poprawy diobrego samopoczucia i zdrowia.

Firma WOOLSHOP - to przedewszystkim najwyższa jakość oferowanych wyrobów wełnianych staranność precyzje jak i fachowe doradztwo.

Jesteśmy przekonani że wyroby wełniane dostępne w naszej ofercie ze względu na swoje wyjątkowe właściwości zdrowotne ,najwyższą jakość wykonania ekskluzywny wygląd puszystość i błogie ciepło będą użytkowane w państwa domach przez cały rok.

Jesteśmy przekonani iż ceny i jakość oferowanych produktów odzwierciedlą wszystko życzę przyjemnego wybierania i bardzo dużo korzyści zdrowotnych. Na wszystkie produkty wełniane udzielamy 5 letniej gwarancji.

Sklep internetowy fabrykawełny.pl powstał gdyż wzrosła liczba klientów kupujących przez internet  Zapraszamy do zakupów